II Bieg Górski Leśników w ramach PGE Energia Ciepła 16. Bieg Trzech Kopców

🏃‍♂️🌧️ Mimo deszczowej pogody nie mogliśmy odpuścić!
Leśnicy mieli zaszczyt wziąć udział w tegorocznym 16 Biegu Trzech Kopców w Krakowie 🌧️🏃‍♂️
Niezależnie od warunków atmosferycznych, ducha sportowej rywalizacji i wspólnego działania nie da się zatrzymać. To był niesamowity dzień, pełen pozytywnej energii i zaangażowania.
Na zakończenie biegu w imieniu Dyrektora RDLP w Krakowie Pana Paweł Szczygieł nagrody dla najlepszych leśników podczas biegu wręczył Pan Kacper Bierowiec - Kierownik Zespołu ds. Komunikacji Społecznej. Dziękujemy wszystkim za ich determinację i zaangażowanie!
Nad udziałem leśników w biegu czuwał Pan Piotr Król - Naczelnik Wydziału Kontroli i Audytu Wewnętrznego Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Prezes Klubu Biegających Leśników
🏆🌟 Serdecznie gratulujemy zwycięzcom w kategorii klasyfikacji leśnej:
Kobiety:
🥇 BARANOWSKA MARTA z czasem: 1:38:34
Mężczyźni:
🥇 Pierwsze miejsce: DZIĘGIELOWSKI PAWEŁ z czasem 1:00:28
🥈 Drugie miejsce: ZAJĄC EMILIAN z czasem: 1:04:02
🥉 Trzecie miejsce: KUBACKI KRZYSZTOF z czasem: 1:05:50
Na kolejnych miejscach znaleźli się:
4. PARADA MARCIN z czasem 1:09:42
5. KRÓL PIOTR z czasem 1:12:15
6. RYGALIK JACEK z czasem: 1:15:32
7. PRAJZNER TOMEK z czasem: 1:15:52
8. CHACHUŁA PIOTR z czasem: 1:16:23
Dziękujemy również pracownikom Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska, Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Miechów oraz Nadleśnictwo Brzesko za wspólną inicjatywę i zorganizowanie stoiska edukacyjno-promocyjne, które cieszyło się niesamowitym zainteresowaniem. To była doskonała okazja, by podzielić się naszą wiedzą i pasją z wszystkimi zainteresowanymi bieganiem. Nad organizacją i przeprowadzeniem wydarzenia czuwał Pan Paweł Barczyk - Specjalista w Zespole ds. Komunikacji Społecznej RDLP w Krakowie.
Dziękujemy również wszystkim, którzy nas wspierali i kibicowali podczas biegu. Wasza obecność dodała nam skrzydeł! 🙌
Jesteśmy dumni z naszych pracowników i wspólnego zaangażowania w takie wydarzenia. To właśnie dzięki Wam możemy również promować przedsiębiorstwo w którym pracujemy - Lasy Państwowe 💪💼
📸 P. Barczyk
📸 J. Mękal