Wyniki VIII Mistrzostw Polski Leśników w Półmaratonie - XXXVII PÓŁMARATON GOCHÓW

W niedzielę 4 czerwca, po raz ósmy w ramach Półmaratonu Gochów w Bytowie, leśnicy walczyli o tytuł Mistrza Polski w Półmaratonie.
W kategorii M-36+ po raz kolejny zwyciężył Paweł Dzięgielowski z Nadleśnictwa Rybnik (RDLP w Katowicach) uzyskując rewelacyjny czas 01:20:39.90 co pozwoliło na zajęcie 7 miejsca OPEN oraz pierwszego miejsca w kategorii wiekowej M-35! Na drugiej pozycji uplasował się Artur Majewski z Nadleśnictwa Mirosławiec (RDLP w Pile) z czasem 01:27:50.30, a trzecie miejsce zajął Grzegorz Groszewski z Nadleśnictwa Szczecinek (RDLP w Szczecinku) - 01:33:14.40.

W kategorii M-18-35 zwyciężył Piotr Grzonka z Nadleśnictwa Gdańsk (RDLP w Gdańsku) uzyskując czas 01:26:54.80, na drugim miejscu podium stanął Bartosz Dyliński z Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie (RDLP w Szczecinie) z czasem 01:34:46.55, trzecie miejsce zajął Błażej Adamczyk z Nadleśnictwa Osusznica (RDLP w Szczecinku) - 01:39:27.85.