„Biegam bo lubię lasy na szlaku Orlich Gniazd" czyli biegowe Grand Prix w Nadleśnictwie Olkusz

„Biegam bo lubię lasy na szlaku Orlich Gniazd" czyli biegowe Grand Prix w Nadleśnictwie Olkusz to cykl czterech biegów w czterech porach roku. Leśne trasy przebiegać będą m.in. wokół zamków w Rabsztynie, Udorzu oraz Smoleniu i ukazywać będą najpiękniejsze zakątki tej części Jury. Każdemu z biegów towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci – zawody na króciutkich dystansach i zajęcia edukacji przyrodniczo-leśnej.  Zapraszamy!
 

Pierwszy z biegów odbędzie się 9 kwietnia w Rabsztynie. Zawodnicy wystartują w samo południe z leśnego miejsca postojowego, prawie naprzeciw zamku. Czeka na nich 6,5km zróżnicowanej, leśnej trasy z niewielkimi podbiegami.
W biegu, organizowanym przez Nadleśnictwo Olkusz, Klub Biegacza OLKUSZBIEGA oraz Klub Sportowy Wolbrom Team, pod przewodnim hasłem „Biegam Bo Lubię Lasy" wystartować może maksymalnie 200 zawodników, których obowiązuje wcześniejsza rejestracja  (http://team.wolbrom.com/wiosna) i opłata startowa.
Pracownicy Lasów Państwowych, chcący wystartować w biegu proszeni są o wcześniejszy kontakt z koordynatorem w Nadleśnictwie Olkusz (maria.gronicz@katowice.lasy.gov.pl).   
Wszelkie bieżące komunikaty dostępne są pod adresem: www.team.wolbrom.com/gp

Regulamin