Uroczysta inauguracja akcji „Wolność jest w naturze”

W ramach obchodów 25 rocznicy transformacji ustrojowej, Ministerstwo Środowiska i Lasy Państwowe podjęły inicjatywę wytyczenia 25 ścieżek biegowych w całej Polsce. Uroczysta inauguracja akcji „Wolność jest w naturze” i otwarcie ścieżki biegowej odbędzie się 13 września 2014 roku w Nadleśnictwie Chojnów.
Podczas otwarcia zaplanowano między innymi bieg główny na dystansie 10 km, podczas którego odrębną klasyfikację będą mieli leśnicy, a także pracownicy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz wojewódzkich funduszy, którzy w tym roku świętują 25-lecie swojej instytucji.
To świetna okazja by pokazać, że leśnicy nie tylko propagują sport w lesie, ale też go czynnie uprawiają! Dlatego też dobrze by było, aby pojawiła się jak najliczniejsza reprezentacja pracowników Lasów Państwowych oraz członków Klubu Biegających Leśników.

Zapisy na bieg ruszają 2 września, więcej informacji znajdziemy na stronie organizatora:

Członków Klubu Biegających Leśników oraz pracowników Lasów Państwowych nie będących członkami KBL, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w tym biegu poprzez formularz zgłoszeniowy.