II Bieg Leśników na 10 km po Puszczy Niepołomickiej

27 kwietnia 2014 r., Nadleśnictwo Niepołomice wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy w Niepołomicach oraz organizacją ProRunners zorganizowało II Półmaraton, Bieg 10 km i Bieg 10 km Leśników po Puszczy Niepołomickiej.

Na starcie biegów stanęło prawie 650 zawodników. Półmaraton ukończyło 461 biegaczy a bieg na 10 km - 180, z tego w Biegu Leśników wzięło udział 17 osób, pośród których 5 to członkowie Klubu Biegających Leśników.
Na podium drugie miejsca wśród kobiet i mężczyzn zajęli nasi członkowie, Iza i Piotr Randak, gratulujemy!
Puchary dla najlepszych wręczali Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie Stanisław Sennik oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Niepołomice Michał Goś. Organizatorzy zapewnili, że za rok spotykamy się na III Biegu po Puszczy Niepołomickiej.